Опитування: регіональні ринки реалізації товарів, надання послуг і виконання робіт у тимчасових спорудах

Антимонопольний комітет України ініціює дослідження на регіональних ринках реалізації товарів, надання послуг і виконання робіт у тимчасових спорудах, зокрема, досліджуватимуться питання бар’єрів доступу на ринки, що пов’язані з розміщенням тимчасових споруд, та впливу органів місцевого самоврядування на здійснення підприємницької діяльності у них.
Метою дослідження є забезпечення контролю за дотриманням органами місцевого самоврядування законодавства про захист економічної конкуренції під час:
– оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди (ТС), що є підставою для розміщення замовником тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності та встановлення додаткових бар’єрів доступу на ринки реалізації товарів, надання послуг і виконання робіт у ТС;
– впливу органів місцевого самоврядування на здійснення підприємницької діяльності в ТС.
Інформацію, яка може бути використана під час дослідження, надсилайте до Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України на електронну адресу: zp@amcu.gov.ua. Інформація приймається до 30 квітня 2017 року.
Вся отримана інформація буде опрацьована і перевірена органами Комітету та за доцільності врахована при визначенні заходів, необхідних до вжиття за результатами дослідження.