«Календар патріота» отримали воїни-захисники України з 9-го полку НГУ

Авторський дизайнерський перекидний настінний календар «Битви за Україну» від «Запорізької правди» в рамках акції «Календар патріота» отримали спецпризначенці 9-го полку оперативного призначення Національно гвардії України. Подарунок представнику військовослужбовців – майору Ігорю Леденцову вручили член редколегії газети Віталіна Московцева та керівник секретаріату Ірина Склярова.
Нагадаємо, що календар складають сторінки, присвячені боротьбі українського народу за самовизначення і утвердження своєї державності. Кожному місяцю відповідає конкретний історичний факт із інформаційним повідомленням про подію. Сторінки ілюстровані відповідними репродукціями видатних художників-баталістів.
– Цей календар буде на почесному місці в канцелярії кожного підрозділу нашого полку, – запевнив майор Леденцов. Тепер наші хлопці точно не загубляться у часі, а ще й підвищать свою освіченість щодо історичних фактів становлення Української держави.
Наша акція «Календар патріота» триває. Так, у суботу, 11 лютого, відповідний захід відбудеться у Запорізькому військовому госпіталі.
Також нагадуємо, що кожний читач нашої газети, який оформив передплату з березня і на весь поточний рік може отримати цей календар у подарунок. Бо на щастя, маємо ще кілька вільних примірників і готові презентувати їх ти читачам, які передплатять «Запорізьку правду» на рік у лютому, або вже передплатили на найближчі півроку і потім передбачають продовжити наш нерозривний зв’язок. Для того, щоб отримати наш календар, зв’яжіться з редакцією письмово (адреса вказана у вихідних даних), або за телефонами 787-54-09 та 787-54-23.
Поспішайте, бо тираж календарів вельми обмежений. І подарунок отримають ті, хто першими повідомить нас про своє бажання його здобути.

Нагадуємо, передплата на газету «Запорізька правда» триває у всіх поштових відділеннях.