Інвалід війни в 91-й день народження отримав ключі від квартири з рук міського голови

13 лютого, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк особисто вручив ключі від нової однокімнатної квартири інвалідові Великої Вітчизняної війни першої групи Олександру Омеляновичу Борисенко. Вручення нової квартири приурочили до дня народження Олександра Борисенко – 91-річний іменинник прийняв ключі з рук міського голови і разом з ним поїхав подивитися на такий подарунок.
“Інваліди і ветерани війни – це ті люди, яким сьогодні треба особливу увагу і повагу. Вони віддали кращі роки свого життя за те, що ми з вами сьогодні живемо на своїй землі, у своїй країні. І наше покоління, а представники влади особливо, повинні зробити усе залежне від нас, щоб такі люди жили гідно”, – підкреслив Володимир Буряк.
До сьогоднішнього для Олександр Омелянович Борисенко мешкав у крихітній комунальній квартирі площею всього 9 квадратних метрів, а усі необхідні зручності були спільними з сусідами і розташовані окремо на поверсі. Ветеран перебував на квартирному обліку ще з 2010 року і був першим в квартирній черзі з числа інвалідів Великої Вітчизняної війни. Зі своїм проханням про виділення квартири інвалід війни звертався останні шість років до різних органів влади, а в грудні 2016 року – був на особистому прийомі у міського голови.
“Мер пообіцяв вирішити питання і завірив, що до мого Дня народження нарешті у мене з’явиться, як то кажуть, “свій кут”. Але, я навіть не сподівався на те, що моє звернення реально буде розглянуто так швидко. А в день, коли виповнився мені 91 рік, отримав несподіваний сюрприз. Щиро вдячний, що міський голова не просто вислухав мене і пообіцяв вирішити питання, а дійсно в найкоротший строк його вирішив. Тому у мене подвійне свято”, – зазначив Олександр Борисенко.
Нова квартира Олександра Борисенко знаходиться на бульварі Центральному, її площа – 30 квадратних метрів, а з балкона відкривається дивовижний вид на Дніпро. У квартирі зроблений ремонт і вона практично готова до заселення нового власника.