Костянтин Бриль: "Багаторічна проблема жителів Приазов'я вирішена - газова магістраль запущена"

У Приазовському районі завершені роботи з будівництва міжселищного газопроводу до сіл Надеждинt, Добрsвка, Гирсівка, Дунаївка, Олександрівка, Степанівка Перша та смт Приазовське. У кінці минулого року голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв це питання під особистий контроль.
– Багаторічна проблема жителів Приазов’я оперативно розв’язана – газова магістраль запущена. Радісно сьогодні бачити плоди нашої спільної роботи і багато усміхнених облич. На цьому шляху було немало перешкод, але спільними зусиллями ми усі здолали і добилися запуску газопроводу в Приазовському районі. Я вдячний народному депутатові Сергію Валентирову, фірмі “Газфаєр”, представникам “Мелітопольгаз”, усім, хто починав цю роботу, хто приєднувався в процесі, і тим, хто поставив крапку у цій справі. Ми свою справу зробили, тепер подальша доля газопроводу за кооперативами, залишилося побудувати внутрішню мережу по селах і укласти угоди з постачальниками газу, – підкреслив очільник області Костянтин Бриль.
У 2016-му році з обласного і державного бюджетів були виділені кошти на соціально-економічний розвиток Приазовського району. Гроші направили на завершення проекту проведення газопроводу високого тиску другої категорії. На урочистий пуск магістралі “блакитного палива” зібралася уся сільська громада. Місцеві жителі досі не можуть повірити, що довгожданий газ з’явиться в їхніх будинках.
– Емоції переповнюють. Ми так давно чекали цей день, довгих п’ять років. Спасибі нашій обласній адміністрації, народному депутатові Сергію Валентирову, голові Приазовської райдержадміністрації Наталії Романенко, і усім, хто був причетний до цього будівництва, – подякувала мешканка Приазов’я Людмила.
Відкриття газопроводу стало не єдиною урочистою подією для жителів Приазовського району. Цього ж дня в селі Олександрівка відбувся запуск водопроводу.
– Ми і надалі працюватимемо, щоб кожен житель нашого краю міг жити в мирі і злагоді, в комфортних умовах, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Леонід Семенов