Майже 26,5 мільйона гривень – на підтримку Збройних сил

З початку року запорізькі платники вже перерахували близько 26,5 мільйона гривень військового збору (без даних підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС). Як відзначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, сума надходжень збору на підтримку української армії зросла порівняно з аналогічним періодом минулого року на 7 мільйонів.
Крім того, рівень очікуваних платежів на поточний рік перевищено майже на 4 мільйони.
– Суттєве зростання надходжень у січні пов’язано, передусім, з підвищенням розмірів мінімальних заробітних плат, 1,5 відсотка з яких йдуть до бюджету у вигляді військового збору. У нас є підстави для оптимістичних прогнозів щодо динаміки збільшення у наступних періодах. Адже додаткові резерви залучення коштів полягають у детінізації зарплат, легалізації найманої праці та залучення до оподаткування тих, хто не сплачує податків з доходів, – підкреслила Юліана Козаченко.
Найбільші суми збору забезпечені серед територій, які обслуговує Запорізька ОДПІ (м. Запоріжжя) – у січні сплачено понад 14 мільйонів або 53 відсотки від загальних надходжень, платники Енергодарської ОДПІ спрямували 3,4 мільйона,  Мелітопольської – 3 мільйони, Бердянської – майже 2 мільйони, Пологівської ОДПІ – 1,5 мільйона гривень.

Головне управління ДФС у Запорізькій області