Рятувальники ліквідували пожежу в кафе

11 лютого о 20:25 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, яка сталася в кафе «Арізона» по вулиці Чернишевського в місті Вільнянськ.
О 20:33 на місце події прибув перший підрозділ на автоцистерні у складі 3 рятувальників. Бійці ДСНС встановили автомобіль на пожежний гідрант та вибрали вирішальний напрямок, аби не допустити розповсюдження вогню на інші приміщення. Крім цього, для підвозу води була задіяна добровільна пожежна дружина товариства «Агропромінвест-08» на двох автоцистернах. Працівники «Запоріжжяобленерго» та газу тимчасово від’єднали приміщення від електро- та газопостачання.
О 20:40 за підвищеним номером виклику з міста Запоріжжя направилося 3 автоцистерни та 14 рятувальників, а також штаб пожежогасіння ГУ ДСНС.
Як з’ясувалося, будівля включає в себе кафе, продуктовий і господарський магазини, більярдну та складське приміщення на загальній площі 800 кв.м. Кафе, де сталося займання, не експлуатувалося і людей в ньому не було, тому пожежу виявили вже тоді, коли вона набрала обертів та перекинулася на дах. На момент прибуття першого підрозділу ДСНС, горіло приміщення кафе на площі 350 кв.м. Вдалося запобігти розповсюдженню вогню на більш значну площу та ліквідувати наслідки займання в тих межах, які були на момент прибуття рятувальників.
Через сильне задимлення вогнеборці працювали в апаратах на стисненому повітрі.
О 21:30 пожежа локалізована, а о 22:00 – ліквідована. Після чого рятувальники проводили пролив та розборку конструкцій для запобігання повторного займання. Силами підрозділів ДСНС вдалося врятувати приміщення магазинів, складу, більярдної та господарські.
Причина пожежі встановлюється. За фактом події ведеться розслідування.

 
ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ТЕЛЕФОНУЙТЕ «101»!
При використанні у власних публікаціях даних прес-служби ГУ ДСНС України у Запорізькій області просимо вказувати джерело інформації. Щиро дякуємо за розуміння та співпрацю!