За добу бійці ДСНС врятували 7 осіб, які стали заручниками негоди

13 лютого о 08:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на автодорозі поблизу с. Жеребянки Василівського району внаслідок складних погодних умов 2 вантажних автомобіля не могли самостійно продовжити рух.   Бійці ДСНС за допомогою тросу на спецтехніці витягнули машину та відбуксували на тверде покриття, після чого вони продовжили рух.
Цього ж дня допомога знадобилась в м. Запоріжжя та Приазовському районі.
Загалом за добу, завдяки оперативним діям рятувальників, внаслідок несприятливих погодних умов врятовано 7 осіб та вивільнено 4 одиниці техніки.
Всього для надання допомоги від ГУ ДСНС залучалося 3 одиниці техніки та 11 рятувальників.
У період ускладнення погодних умов Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області звертається до водіїв транспортних засобів виконати роботи по сезонній заміні шин. У період негоди утримуйтесь від поїздок на великі відстані власним автотранспортом та автобусним сполученням. Водіям слід укомплектувати транспортний засіб сніговою лопатою, тросом, достатнім запасом пального та мати при собі термос із гарячим чаєм, заряджений мобільний телефон, теплі речі для можливості зігрітися у разі потрапляння у надзвичайну ситуацію. При виборі маршруту руху пріоритет бажано надавити дорогам державного значення. Не ризикуйте своїм життям, виїжджаючи на зимову дорогу в непідготовленому автомобілі.