Стартує місячник профорієнтації для молоді та школярів

В Запорізькій області на виконання заходів обласної Програми «Профорієнтація» на 2015-2018 навчальні роки, розробленої Запорізьким обласним центром зайнятості та Департаментом освіти і науки Запорізької обласної держадміністрації, з 16 лютого по 16 березня 2017року буде проведено Місячник профорієнтації «Професійний орієнтир».
Основною метою місячника  є розширення уявлень шкільної молоді  про світ професій, формування навичок  усвідомленого професійного вибору, підвищення мотивації до вибору робітничих професій.
В школах для різних вікових категорій  пройдуть різноманітні профорієнтаційні заходи: конкурси малюнків «Моя майбутня професія», творів – ессе «Вибір професії – вибір долі»,  рекламних плакатів «Обирай робітничу професію», проектів «Професія майбутнього», конкурс бізнес-планів, профорієнтаційні квести. На базі центрів зайнятості пройдуть Дні відкритих дверей та акції «Випускник 2017».
Для батьків та вчителів будуть проведені лекторії, професійні консультації,профорієнтаційні вітальні, засідання «За круглим столом». Протягом місячника  для учнів шкіл будуть організовані екскурсії на промислові підприємства міста та області. Діти, які не визначилися із вибором майбутньої професії, зможуть пройти професійне діагностування на базі обласного та районних  центрів зайнятості Запорізької області.
Студенти Запорізьких вишів зможуть взяти участь в тренінгах ефективного працевлаштування на базі PROFI Центру Запорізького обласного центру
зайнятості.
Закінчиться місячник 16 березня 2017 року проведенням підсумкової акції «Зроби правильний професійний вибір» та відкриттям «гарячої лінії» на базі центрів зайнятості Запорізької області.
Ми закликаємо молодь прийняти активну участь в Місячнику профорієнтації, зробити правильний професійний вибір, стати керманичами власної долі та показати іншим приклад успішної побудови професійної кар’єри!
За інформацією та консультаціями можна звертатись до центрів зайнятості, фахівців з профорієнтації Запорізького обласного центру зайнятості за телефонами 2334103, 2131647.