Ювілярку вітала велика родина

Жителька райцентру, педагог із великої літери Олександра Савівна Амурова відзначила своє 90-річчя. До оселі ювілярки з’їхалася уся велика родина. Не оминули господи Олександри Савівни й директор Більмацької спеціалізованої ЗОШ «Інтелект» Олексій Олександрович Кліценко, голова первинної профспі-лкової організації працівників освіти Олена Володимирівна Приходько (у цій школі О.С. Амурова працювала), голова районної організації профспілки працівників освіти Зоя Федорівна Антонова, голова ради районної організації ветеранів Галина Михайлівна Панасевич, голова первинної ветеранської організації вчителів-пенсіонерів Ольга Дмитрівна Павленко. Гості вручали квіти, листівки й подарунки. Завітали до улюбленої вчительки й колишні учні. Обіймали і бажали здоров’я ювілярці дорогі сусідки Алла Володимирівна Роганова й Валентина Миколаївна Срібник.
Іменинниця нам розповіла, що зі своїм чоловіком Іваном Володимировичем прожила разом шістдесят років, десять місяців, і навіть дні порахувала. На жаль, супутника життя Олександри Савівни уже немає в живих. Він також був вчителем, викладав фізичну культуру. Жінка тепло згадує свого коханого чоловіка, говорить, що вони жили у мирі та злагоді, що від Івана Володимировича вона ніколи і слова поганого не почула. Закінчила О.С. Амурова, на той час, Бердянський педагогічний інститут. Починала молодий викладач хімії свою трудову діяльність у Станіславській (нині Івано-Франківській області). Потім працювала у Більманці, але жінці дуже хотілося трудитися у рідній школі. Згодом випала така можливість й Олександра Савівна почала викладати уроки хімії у Куйбишевській середній школі. Трудовий стаж педагога становить 36 років.
Найближче до своєї мами проживає старший син Віктор Іванович. Він із дружиною Катериною Дмитрівною мешкає в селі Азов і частенько провідує стареньку. До речі, Віктор Іванович – теж вчитель. Його спеціальність – «математика» та «фізика». Інші родичі приїхали до бабусі зі столиці. Син Юрій Іванович – інженер-електромеханік, працює у Київському метрополітені. Його син Олексій, теж свого роду викладач. Він допомагає клієнтам освоювати сучасні технології управління підприємством. Син Віктора Івановича, Роман, керує мережею магазинів побутової техніки й електроніки «Comfy». Крім цих чоловіків у бабусі є ще двоє онуків та троє правнуків.
Олександра Савівна радо приймала вітання від гостей та родини. А рідні влаштували для любої бабусі цілий ювілейний концерт. Під баян Юрія Івановича лилися музичні композиції у виконанні дітей, невісток та онуків. А пісню «Рідна мати моя» співали усі гості. У такі моменти важко стримати сльози. Та подарунки для О.С. Амурової не закінчувалися. Рідні вручили берегині свого роду великий фотоколаж із сімейними світлинами. А ювілярка розповіла нам, що любить частенько розкладати старенькі фото і згадувати молодість, свого чоловіка.

Шановна Олександро Савівно, здоров’я Вам та оптимізму!

Вікторія Ровна