Зірковий батько, гуру...

Свій 70-й день народження Володимир Артем’єв відзначив 11 лютого на сцені КЗ ім. М. Глінки концертом „Зірка серед зірок”.
Це був справжній рок-джаз-поп-фестиваль, 3,5 години музики, співів, згадувань та побажань.
Заслужений працівник культури України, незмінний організатор обласного молодіжного фестивалю естрадного мистецтва „Зорепад”, керівник молодіжної вокальної студії „Юність” Володимир Артем’єв вивів на орбіту стільки співаків, що його студію сміливо можна назвати кузнею зірок. Найвідоміші, мабуть, – Alyoshа (Олена Кучер), Олександр Панайотов, Борис Кукоба (композитор, аранжувальник, автор музики до фільмів), Сергій Косаренко (Косар, у 14 років – виконавець хіта „Гей, шуми, Великий Луже”, а тепер – рок-музикант, композитор, автор популярних мелодій реклам), дядя Вадя (Вадим Федоров), Олег Федосов (барабанщик гуртів „Димна суміш” та інших, зараз успішно робить аранжування групі „Quest Pistols”, „Белая стрекоза любви” – теж зроблена за його участі), Юрій Фалеса (композитор і аранжувальник гурту „Mushmellow”), Владислав Сотніков (Сотя з гурту „Сотжер”, саунд-продюсер купи зірок), і ще багато інших. Головне, чому вчить „Артемьїч” – бути людиною і мати голову на плечах. Його зірки не „звіздяться”. .
– Я не продюсер. Я трішечки інший. Я роблю таку роботу, якої не видно. Але без цієї роботи не буває артиста. Решта беруть вже готових артистів і музикантів. А я закладаю зерно, плекаю, а плодами вже користуються інші. І коли наші випускники, пройшовши нашу школу, потрапляють в обойму шоу-бізнесу – їх приймають за своїх. Наші нічого з себе не „строять”. В нашій студії жоден не схожий один на одного. Це підтверджують на всіх фестивалях. У нас, на відміну від інших, не інкубатор. Кожен виконавець – це особистість. Наша студія завжди прагне до чогось нового, ми намагаємося бачити перспективу і випереджати час. Собі ми поблажок не робимо – говорить Володимир Артем’єв.