Євгеній Червоненко презентував у Запоріжжі свій новий проект

У середу, 15 лютого, в Запоріжжі за сприяння Агентства регіональних ініціатив відбулася презентація міжнародного логістичного проекту A2B DIRECT і прес-конференція засновника проекту українського політика і бізнесмена Євгенія Червоненка.

На початку презентації Євгеній Червоненко заявив, що згадує як одні з найкращих роки, що провів у Запоріжжі в якості керівника регіону. “Я вже тоді прагнув до того, щоб це місто мало самостійну вагу, тому що вважаю, що в ньому живе і працює багато талановитих працелюбних людей. І тому для мене дуже символічно, що презентацію проекту A2B DIRECT в регіонах України я розпочинаю саме із Запоріжжя. Це мій свідомий вибір”.
Протягом розмови про працелюбних талановитих людей Євгеній Червоненко висловив глибоке жалкування за тим, що сьогодні Україну покидають кращі професійні кадри. І це, на його думку, серйозна проблема. В той же час, заявив бізнесмен, я не втрачаю надії і оптимізму. І багато в чому ці надії пов’язані з повноцінним запуском онлайн-платформи за поданням послуг великотоннажних вантажоперевезень.
Суть проекту полягає, передусім, в тому, що з ланцюжок власник вантажу – експедитор – вантажоперевізник випадає середня ланка. “Це сьогодні світова тенденція, – говорить Євгеній Червоненко, – і вона покликана не лише знизити витрати на вантажоперевезення за рахунок вказаної оптимізації, але і взагалі мінімізувати людський чинник”. У результаті з вантажоперевезень, на думку бізнесмена, практично піде кримінальна складова. Галузь перейде до чистої конкуренції, якої на сьогодні їй бракує.
Онлайн-сервіс A2B DIRECT забезпечить пряму взаємодію між вантажоперевізниками і власниками вантажу на усіх етапах. При цьому в режимі онлайн можна буде не лише підібрати вантажопревізника – рейтинг якого, до речі, постійно оновлюватиметься залежно від результатів його роботи – але і відстежувати переміщення вантажу і його статус у будь-який момент часу. Більше того, за рахунок сервісу вантажопревізники зможуть максимально скоротити пробіг.
Крім того, вже з 1 травня буде введений електронний документообіг, який зробить процес відправки і отримання вантажів ще комфортнішим, швидшим і результативнішим.
Сьогодні, за словами Євгенія Червноненко, до проекту вже приєдналися декілька провідних компаній України, які працють на ринку страхування і телекомунікацій, фінансів, паливних постачань, юридичних послуг, провідні ритейлери і такі гіганти, як Philip Morris Україна і Coca – Cola Україна. Найближчі конкуренти – польські, білоруські і литовські вантажоперевізники – вже стоять в черзі, щоб включитися в проект, проте пріоритет доки віддається українським операторам.
Євгеній Червоненко упевнений, що A2B DIRECT стане глобальним українським сервісом, користуючись яким, власники вантажу стануть платити менше, а вантажопревізники більше зароблятимуть. “Весь світ переходить в онлайн і мінімізує витрати, – переконаний бізнесмен. – Весь світ прискорюється і все більше заробляє на оборотах, намагаючись зробити найвигіднішу пропозицію, не женучись за ціною, але борючись за клієнта”.
Протягом презентації бізнесмен відповів на численні питання присутніх – в першу чергу людей, зайнятих вантажоперевезеннями, – і постарався переконати їх в головному: недосконалий, криміналізований, такий, що не відповідає економічним реаліям і міжнародним стандартам ринок українських вантажоперевезень вже найближчим часом піде в минуле. А тому самий час включитися в процес наповнення змістом нової системи взаємодії власників вантажу і вантажоперевізників – онлайн-сервіс A2B DIRECT.