Запорізькі фахівці в Управлінні житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради встановили порушень на суму більше 400 тис. гривень

Управлінням Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області в ході ревізії фінансово-господарської діяльності Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради встановлені порушення фінансової дисципліни, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 400,36 тис. гривень.
Зокрема, внаслідок включення до собівартості послуг з водопостачання та водовідведення, наданих населенню, витрат з амортизації необоротних активів, на відрядження та витрат з виготовлення проектної продукції, Управлінням зайво отримано кошти субвенції на загальну суму 175,2 тис. гривень.
Також, Управлінням отримані бюджетні кошти по Програмі поточного ремонту, утримання об’єктів міського благоустрою та благоустрою міських територій на 2015 рік використано не за нецільовим призначенням на загальну суму 150,6 тис.гривень.
Завищення вартості виконаних робіт та наданих послуг виявлено по восьми підрядникам та виконавцям на загальну суму 100,25 тис.гривень.
На адресу Управління направлено лист з вимогами щодо вжиття заходів для повного усунення виявлених порушень та недопущення їх у подальшому.
За результатами ревізії застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних асигнувань.
Матеріали ревізії УЖКГ виконкому передано до Управління захисту економіки в Запорізькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Прес-служба
Управління Східного офісу
Держаудитслужби в Запорізькій області