У Запоріжжі реалізується програма залучення дітей до спорту

Вперше за останні роки міська влада приділила особливу увагу розвитку спорту і залученню підростаючого покоління до зайняття фізичною культурою в Запоріжжі.

Минулого року в обласному центрі на внутрішньодворових територіях встановили більше 100 спортивних майданчиків, в дитячо-юнацьких і загальноосвітніх школах оновили спортінвентар.
Учні школи №20 екологічного профілю тепер мають можливість тренуватися в сучасному спортзалі. Тут був виконаний капітальний ремонт.
Заступник міського голови Анатолій Пустоваров провів виїзну нараду в школі, проконтролював якість виконаних робіт. В оновленому спортзалі пройшли перші уроки фізичної культури.
“У 2016 році міська влада реалізувала програму, у рамках якої був проведений капітальний ремонт 6 спортзалів в загальноосвітніх установах. Сьогодні ми на одному з таких об’єктів – тепер у школі № 20 є теплий, сучасний, зручний спортзал. Також у школи Запоріжжя був закуплений спортивний інвентар для ігрових видів спорту, гімнастичне устаткування. Цього року, в рамках міської програми “Вікна”, ми виділили в окремий блок утеплення і заміну вікон в 35-ти спортивних залах запорізьких шкіл. Ми робимо усе можливе, щоб в нашому місті була створена повноцінна спортивна інфраструктура”, – підкреслив Анатолій Пустоваров.
Також заступник міського голови зазначив, що у 2017 році в Запоріжжі буде реалізований масштабний проект – в кожному з 7 районів міста буде побудований сучасний мультифункціональний стадіон.
Для виконання капітального ремонту спортивного залу в школі № 20 з бюджету міста виділені близько 400 тис. грн.. Були замінені вікна і двері на пластикові, виконані реконструкція підлогового покриття, ремонт стін, стелі і легко-витяжної системи в спортивному залі і роздягальнях.
Крім того, закуплені 83 одиниці нового спортінвентаря на суму 17,2 тис. грн. В спортзалі є гандбольні, баскетбольні, футбольні, волейбольні м’ячі, скакалки, волейбольні сітки, мати гімнастичні та інше.
Після капітального ремонту діти з секцій по ушу і гандболу відновили тренування.