У Запоріжжі все більше дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки, виховуються в нових сім'ях

У 2016 році в Запоріжжі на 15 % скоротилася кількість дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки.  Такі дані були озвучені під час засідання колегії служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради. Сьогодні учасники колегії підвели підсумки 2016 року і визначили напрямки роботи на цей рік.

За інформацією начальника служби (управління) у справах дітей міської ради Наталії Сиворакши, на обліку служби знаходиться 1471 дитина. Це 249 дітей-сиріт, 816 дітей, позбавлених батьківської опіки, 406 дітей, які опинилися в складній життєвій ситуації. Завдяки роботі з потенційними батьками і усиновлювачами в 2016 році вдалося влаштувати в сім’ї 161 дитину, позбавлену батьківської опіки.

 

Як зазначив, виступаючи на колегії, заступник міського голови Анатолій Пустоваров, захист дітей, позбавлених батьківського тепла, – пріоритетний напрям в роботі органів виконавчої влади.  

“Сьогодні ми говоримо про захист дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки, дітей, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах. Турбота про таких дітей – наш пріоритет. Завдання влади, завдання громади – забезпечити цих дітей любов’ю і увагою. За рік у нас на 15% скоротилася кількість сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки. Це свідчить про ефективну роботу служби у справах дітей. Наше головне завдання – щоб діти були щасливі і здорові, росли і виховувалися в атмосфері любові і турботи, а для цього умов кращих, ніж в сім’ї, немає. Тому наш пріоритет – робота з  сімейними формами виховання”, – підкреслив Анатолій Пустоваров.