Володимир Буряк : "Неякісний ремонт доріг підрядники усуватимуть за свій рахунок"

Департамент інфраструктури і благоустрою міської ради, районні адміністрації міської ради, спільно з КП “ЕЛУАД”, впродовж двох тижнів повинні перевірити стан усіх доріг міста і скласти відповідну карту проблемних ділянок, що потребують ремонту.

Якщо ями на дорогах з’явилися в місцях, відремонтованих минулого року, усі дефекти підрядник, що виконував роботи, повинен усунути за свій рахунок. Про це 21 лютого в ході наради заявив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

 

“Ями, що утворилися на дорогах, відремонтованих минулого року, підрядник зобов’язаний буде ліквідовувати за свій рахунок, причому оперативно. Ні копійки з міського бюджету на це не буде витрачено. І не потрібно прикриватися занадто великим навантаженням транспорту або товщиною асфальту. Якщо роботи велися неякісно, за це треба нести відповідальність. Я не виключаю, що багато ям утворилося і на дорогах, відремонтованих 2, 3, 5 років тому. Тому і потрібна інспекція, за підсумками якої будуть зроблені висновки”, – підкреслив Володимир Буряк.

За інформацією заступника міського голови Володимира Волобуєва, серйозною проблемою є стан дорожнього полотна греблі “Дніпрогеса”.

“Ми тут практично не можемо нічого зробити – цей об’єкт не на балансі міста. І все, що може зробити “ЕЛУАД” для усунення аварійності на цій ділянці дороги, – це посипати її крихтою”, – зазначив заступник міського голови.

Володимир Буряк доручив своєму заступникові терміново провести переговори з керівництвом “Днепрогесу” відносно ремонту дорожнього покриття на автопереїзді через греблю.

Міський голова також дав ще ряд чітких вказівок і завдань підлеглим відносно ситуації з ремонтом доріг. Зокрема, провести переговори з асфальтовими заводами, (щоб вони почали роботу, якомога раніше), визначити об’єм і графік ремонтів і, з настанням відповідних погодних умов, приступити безпосередньо до дорожніх робіт.

У найближчі три доби “шляховики” і відповідальні служби також повинні надати графік прибирання доріг і очищення зливових каналізацій.