Запоріжців запрошують на свято Масниці

За інформацією департаменту культури і туризму Запорізької міської ради, 26 лютого на площі Маяковського відбудеться свято за народним календарем “Масниця”.

З 11.00 до 14.00 на площі Маяковського проходитимуть святкові заходи для різних вікових категорій.
На головній сцені свята відбудеться концертна програма “Хазяйка Масниця”. Своя творчість городянам даруватимуть солісти і творчі колективи комунальних палаців культури “Заводський”, “Орбіта”, “Титан”, “Хортицький” і Муніципального театру танцю.
Бажаючі позмагатися в різних конкурсах та іграх запрошують на майданчик “Масляні забави”. Інтерактивну програму для них підготували і проведуть комунальні палаци культури. Переможці конкурсів отримають жетони, які зможуть обміняти на подарунки і призи після закінчення програми.
На майстер-класах запорожці зможуть залучитися до розпису гіпсових фігурок і виготовити традиційні кукли-мотанки. А разом з ТМ “Запорізький самовар” навчитися випікати справжні масляничні млинці на величезній сковороді.
На майданчику з тантамаресками гості свята зможуть зробити фото на пам’ять. А на виставці робіт народних майстрів придбати тематичні подарунки і різноманітні солодощі.
Упродовж усього свята на площі працюватимуть майстри аквагриму та артисти на ходулях.
Завершиться свято яскравим фаєр-шоу у виконанні запорізької творчої групи “М.І.Ф”. Гості свята зможуть спостерігати за піротехнічною дією, що театралізується, під час якої, згідно з древніми традиціями, відбудеться спалювання символічного опудала Масниці. Вони також транслюватиметься в режимі реального часу на світлодіодному екрані, встановленому на головній сцені свята.