Подяка студентам від «Карітас Запоріжжя»

Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя» висловлює щиру подяку студентам спеціальності «Соціальна педагогіка» факультету соціальної педагогіки і психології ЗНУ Дар`ї Лиган, Сергію Юхименку, Тетяні Федотовій, Юлії Заславській, Маії Черкас, Тетяні Погоскиній, а також декану факультету — Ользі Вікторівні Пономаренко, завідуючій кафедрою — Наталії Віталіївні Заверіко, і викладачу Олені Анатоліївні Шулькевич за благодійну допомогу у вигляді канцелярських товарів, необхідних для організації дозвілля з дітьми з багатодітних потребуючих родин, родин ветеранів АТО, ВПО, дітей-сиріт.
Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Довідка: благодійний фонд “Карітас Запоріжжя” є представництвом МБФ “Карітас України” і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.
Карітас (від лат. “caritas” – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.