Рятувальники надають допомогу населенню внаслідок різкого танення снігу

Внаслідок різкого зростання температури почав танути сніг і промерзлий грунт, крім цього особливості рельєфу та відсутність дренажної системи вплинули на те, що тала вода почала заповнювати низини в окремих приватних домоволодіннях жителів області.

Так за одпомогою до рятувальників звернулися мешканці Чернігівського, Оріхівського, Василівського та Запорізького районів.
Так, 22 лютого о 15:16  на перехресті вул. Абрикосова-3 та Степова в смт Сонячне Запорізького району тала вода почала підтоплювати приватні домоволодіння та підвали будинків.
Бійці ДСНС провели дренажування та, використовуючи бензоріз, прорізали у фундаменті паркану покинутої будівлі технічні отвори для випуску талої води. Крім цього, за допомогою ескаватора встановили бетонні плити та зробили насип грунту і мішків з піском. Загальна довжина обвалування близько 23 м. Після чого рятувальники за допомогою мотопомпи відкачали близько 1100 куб.м води.
Загалом, за добу бійці ДСНС відкачали 1425 куб.м води.
Для надання допомоги населенню внаслідок підняття талих вод від ГУ ДСНС залучалося 6 одиниць техніки та 27 рятувальників.