Стартує проект "Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні"

Соціальні партнери Державної служби зайнятості Регіональний підрозділ ГО «Центр Зайнятості Вільних Людей» у м. Запоріжжі та області пропонує проект “Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні”, який впроваджує Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Проектом передбачено надання грантів у двох компонентах: самозанятість та розвиток мікропідприємництва. Реалізація проекту розрахована на 15 місяців та буде проводитись у декілька етапів: дводенний тренінг, написання та захист бізнес-планів, надання грантів, консультативний супровід бенефіціарів впродовж всього проекту.

 

До участі у проекті запрошуються: внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, місцеві мешканці, учасники бойових дій, особи, які належать до уразливих категорій населення, віком 18-60 років.
Знайти «свою» ідею, прорахувати фінансову частину, зібрати команду однодумців допоможуть і у центрах зайнятості області. Фахівці Державної служби зайнятості запропонують відвідати семінар щодо започаткування власної справи, наведуть вдалі приклади розвитку підприємництва. Повну інформацію про спілки, фонди, які надають підтримку майбутнім бізнесменам, можливості кредитування, про грантові проекти для внутрішньо переміщених осіб щодо ведення власної справи можна дізнатися у будь-якому центрі зайнятості міста Запоріжжя та області.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно – інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ,  за номером (061)233-11-47.
За більш детальною інформацією щодо Проекту звертайтеся до Координатора регіонального офісу ГО «Центр Зайнятості Вільних Людей» у м. Запоріжжя,  050 809 84 92 Т.В.Сидоренко.