За воду та надра підприємства-користувачі сплатили майже 950 тисяч гривень ренти

З початку року запорізькі підприємства сплатили до бюджетів майже 600 тисяч гривень плати за спеціальне використання води, зокрема, до державного бюджету надійшло 296 тисяч, до місцевих – понад 302 тисячі.

Найбільше плати забезпечили підприємства-водокористувачі, які обслуговуються в Запорізькій ОДПІ – вони спрямували близько 60 відсотків, 20 відсотків сплатили суб’єкти господарювання Мелітопольської ОДПІ, Бердянської та Енергодарської ОДПІ – по 5 процентів.
На сьогодні в регіоні зареєстровано 3,4 тисячі платників рентної платі за спеціальне використання води. Переважно це підприємства, які використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.
Крім того, до бюджетів сплачено 348 тисяч гривень рентної платі за користування надрами, у тому числі до держбюджету перераховано 263 тисячі, місцеві скарбниці отримали майже 85 тисяч. У порівнянні з 2016 роком надходження до бюджетів збільшились на 146 тисяч.
Станом на початок лютого в територіальних органах ГУ ДФС у Запорізькій області обліковується 637 платників – користувачів надрами державного значення та 13 – місцевого.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області