Запорізький національний університет запрошує абітурієнтів та їхніх батьків на інформаційно-консультаційну зустріч «Вступ-2017»!

Під час зустрічі з майбутніми абітурієнтами – випускниками загальноосвітніх шкіл та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації – представники університету нададуть вичерпні консультаційні роз’яснення щодо питань, пов’язаних з особливостями проходження зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії у 2017 році.

Запорізький національний університет ніколи не залишався осторонь від допомоги абітурієнтам. Його колектив створив усі умови задля якісної допомоги вступникам.  Тож і цього разу організатори заходу подбали про те, аби всі охочі змогли отримати відповіді на важливі для них запитання з перших вуст.

 

На захід запрошені почесні гості:
– директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова;
– директор Запорізького обласного науково-методичного центру моніторингу якості освіти Світлана Павлова.
Також серед спікерів зустрічі будуть співробітники Запорізького національного університету:
– начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська;
– відповідальний секретар приймальної комісії Дамір Бікулов.

Вони розкажуть про важливі цьогорічні новації, внесені до «Правил прийому до ЗНУ», порадять, як спростити процедуру вступу, звернувшись за консультацією до представників приймальної комісії та відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування тощо. Крім того, під час заходу учасники зустрічі дізнаються відповіді на всі запитання про освітній процес у ЗНУ, його матеріально-технічну базу та перспективи працевлаштування його випускників безпосередньо від представників адміністрації університету та деканів факультетів.
Скористайтеся можливістю дізнатися більше про питання, пов’язані з успішним проходженням вступної кампанії-2017!

Дата: 26 лютого
Початок: о 10.00
Збір: фойє навчального корпус ЗНУ № 2 (вул. Жуковського, 66Б), актова зала, третій поверх

Телефони для довідок: 289-12-96, 228-76-01.