Роздержавлення ЗМІ пробуксовує у Розівському, Оріхівському і Токмацькому районах

В прес-центрі «Журналіст» відбулася зустріч головних редакторів районних газет, які ввійшли в перший етап реформування комунальних ЗМІ, з в.о. голови НСЖУ Сергієм Томіленком.

Під час відвертого спілкування обговорено проблеми та труднощі, з якими зіткнулися районні журналісти на цьому етапі роздержавлення ЗМІ, головна з яких – повне непорозуміння з депутатським корпусом Оріхівського, Токмацького, Розівського районів, народні обранці яких демонструють не лише правовий нігілізм, відверто ігноруючи Закон України про реформування комунальних ЗМІ, але і вдаються до відвертого тиску на журналістів, до перешкоджання їхній професійній діяльності.

 
Під час розмови намітили конкретні кроки з подолання виниклої кризи, які в той же день в.о. голови НСЖУ Сергій Томіленко обговорив на зустрічі з головою Запорізької ОДА Костянтином  Брилем і одержав від очільника області повну підтримку зусиль журналістів.

Під час розмови з редакторами було опрацьовано також подальші кроки на шляху реформування окреслено проблеми, які вимагають юридичного супроводу і допомоги групи правників НСЖУ, які працюють в цьому напрямку.

Валентина Бистрова