Рятувальники відпрацювали дії під час умовної пожежі в міському Палаці культури «Сучасник»

24 лютого рятувальники м. Енергодар провели тактико-спеціальні навчання в міському палаці культури «Сучасник». В будівлі цього важливого для міста об’єкту щодня перебувають близько 200 осіб, серед яких є діти – вихованці  гуртків, учасники творчих колективів. А під час концертів у великому актовому залі може розміститися близько 700 глядачів, в маленькому – 140.

Основною метою навчань було відпрацювати ліквідацію надзвичайної події на об`єкті з масовим перебуванням людей. За тактичним задумом пожежа виникла в глядацькому залі на першому поверсі. До моменту прибуття перших пожежних підрозділів загоряння розповсюдилось на площу 200 кв.м, 1 та 2 поверх задимлені.

Після надходження інформації до Служби порятунку «101» до місця події були направлені чергові сили та засоби пожежно-рятувальних підрозділів м. Енергодар.

По прибуттю на місце події, за зовнішніми ознаками, з дверей та вікон залу виходив густий дим, зі слів адміністратора об’єкту здійснюється евакуація людей. Саме для забезпечення евакуації громадян та захисту глядацької зали рятувальники подали потужні водяні стволи. Внаслідок злагоджених та оперативних дій бійців ДСНС пожежа була швидко ліквідована. Під час гасіння ланками газодимозахисників було виявлено і врятовано людину, надано їй першу долікарську допомогу.
Загалом у навчаннях взяли участь 40 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки.