Володимир Буряк назвав "маячнею" ідею виплати по 250 грн активній молоді за участь у міських заходах

Нещодавно на розгляд виконавського комітету Запорізької міської ради була винесена низка питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста: житлово-комунального господарства, соціального захисту населення, громадського транспорту, молоді.
Один з проектів рішень торкався затвердження порядку стимулювання громадських ініціатив, яким пропонувалася можливість стимулювання представників активної молоді за участь в організації, проведенні інформаційних акцій, масових заходів молодіжного руху. Проте міський голова Володимир Буряк запропонував зняти документ з розгляду, відправивши на доопрацювання.

– Ніхто не ставить під сумнів, що міська влада повинна допомагати молодіжному руху, адже молодь – наше майбутнє. Проте, на мою думку, “платити” молоді по 250 гривень за участь в тих або інших заходах – це, вибачте, маячня. Це нагадує мені проплачені акції. Завдання влади – надати молодим запоріжцям допомогу, можливо і фінансову за рахунок коштів міського бюджету, в проведенні цікавих заходів, акцій, які принесуть користь не лише молоді, але і місту в цілому, – сказав Володимир Буряк.

Міський голова висловив думку, що проект рішення необхідно переробити саме в такому контексті. Як один з варіантів – прийняття Положення, яке передбачає  стимулювання молодіжних організацій за підсумками роботи, наприклад за рахунок грантів отриманих на відкритому конкурсі.

Кошти грантів представники молодіжного активу могли б направити на фінансування проведення і підготовки тих або інших заходів, а не на стимулювання людей. Це, наприклад, оренда приміщень, звукопідсилюючої апаратури, виготовлення інформаційних матеріалів тощо.

– Звертаючись до Молодіжної ради і Координаційної ради молодіжного руху, які готували проект, хочу сказати, що міська влада не оплачуватиме участь в заходах. Міський бюджет повинен підтримувати проведення  важливих для міста і молоді заходів, а не виділяти гроші за участь у них, – переконаний Володимир Буряк.

Члени виконавського комітету міської ради підтримали пропозицію міського голови Володимира Буряка.