Аудитори підтвердили відповідність інтегрованої системи менеджменту Ботієвської ВЕС міжнародним стандартам

Ботієвськая вітроелектростанція успішно пройшла аудит інтегрованої системи менеджменту (ІСМ) на відповідність міжнародним стандартам в області охорони праці і техніки безпеки OHSAS 18001 : 2007 та екології ISO 14001 : 2004.

Це перший ресертифікаційний аудит, проведений на вітроелектростанції після впровадження ІСМ в 2013 році. За правилами вони проводяться кожні три роки. Під час перевірки аудитори досліджували систему менеджменту підприємства на якість управління рисзиками, оперативність коригуючих і застережливих дій, аварійну готовність, планування та інші аспекти. Представники аудиторської компанії “Бюро Верітас Сертифікейшн Україна” відвідали робочі місця, провели інтерв’ю зі співробітниками на знання вимог техніки безпеки, проаналізували внутрішні процедури і політики. Аудит підтвердив повну відповідність інтегрованої системи менеджменту Ботиєвської ВЕС вимогам OHSAS 18001 : 2007 і ISO 14001 : 2004.

«Системний підхід до питань охорони праці, довкілля і техніки безпеки, постійне вдосконалення процесів – це невід’ємна частина виробничої культури Ботієвської ВЕС. Ми неухильно виконуємо усі вимоги законодавства і дотримуємося міжнародних стандартів. Тільки комплексний підхід може забезпечити відмінні результати: за п’ять років роботи станції у нас не було жодного випадку виробничого травматизму», – підкреслив начальник Ботієвської ВЕС Геннадій Жуков.

Ботієвська ВЕС потужністю 200 МВт була побудована у 2012 році в Приазовському районі Запорізької області. Нині це найбільша вітроелектростанція України, входить в п’ятірку найбільших наземних ВЕС Східної і Центральної Європи. Вітропарк складається з 65 турбін потужністю 3,075 МВт кожна виробництва датської компанії Vestas.