Дітей та молодь запрошують взяти участь у фестивалі "Український унісон"

Запорізьких дітей та молодь віком від 4 до 27 років запрошують взяти участь у ІІІ Міжнародному телевізійному фестивалі-конкурсі мистецтв „Український унісон”.

До творчого змагання запрошують вокалістів, хореографічні колективи, інструменталістів, вокальні ансамблі, хори, інструментальні ансамблі, виконавців у цирковому, розмовному, оригінальному, оперному та театральному жанрах, духові, струнні, народні оркестри, театри моди, модельні агентства, художників та юних народних майстрів. Прийом заявок триватиме до 12 березня. За детальною інформацією звертатися за телефонами (066) 366-70-68, (063) 979-69-49, сторінка facebook.

 

Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв „Український унісон” започаткований та організований Президентом фестивалю-конкурсу поетесою – пісняркою Людмилою Рабінович. Фінал конкурсу відбудеться 19 березня 2017 року в колонній залі Київської міської державної адміністрації.
Міжнародний фестиваль – конкурс “Український унісон” присвячений циклу весняно-обрядових свят, спрямований на популяризацію українських народних традицій та обрядів весняно-обрядового циклу, гаївок, веснянок, народно-обрядових танців, вшанування української культурної спадщини, кращих зразків українського фольклору Київщини та регіонів України.

Основним завданням фестивалю-конкурсу є підтримка творчих здібностей юнацтва та молоді, розвиток інтелектуальних, духовно-культурних інтересів української молоді міста Києва та України, представників національних меншин України та зарубіжжя. Виховання у молодого покоління любові до рідного міста, толерантного ставлення до культурних надбань міста Києва, України і культурної спадщини та національних традицій та обрядів представників інших національностей. Культурне та естетичне виховання дітей та молоді, пропаганда активних форм дозвілля, відволікання дітей, підлітків, молоді від правопорушень, наркоманії шляхом організації та проведення в місті Києві, на високому культурному рівні, якісного видовищного фестивалю мистецтв.