Фіскальна служба видала запорізьким підприємцям понад 8 тисяч дозволів на торгівлю підакцизними товарами

З початку року запорізькі платники отримали в органах фіскальної служби Запорізької області майже 8,1 тисячі ліцензій на право здійснення оптової або роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

Завдяки сплаті за ліцензії до місцевих бюджетів надійшло 3,5 мільйона гривень, що більш ніж на 4 відсотки перевищує минулорічний рівень надходжень. Майже 70 відсотків із загальної суми забезпечили підприємці м. Запоріжжя, які обслуговуються в Запорізькій ОДПІ.

 

Крім того, у регіоні збільшилася кількість бажаючих реалізовувати підакцизні товари – проти відповідного періоду минулого року видано майже на 300 ліцензій більше.

Лише за останній місяць підприємці отримали 526 документів, з яких 255 – на право продажу алкогольних напоїв та 271 – на торгівлю тютюном, також продовжено термін дії 885 ліцензій, призупинена дія 55 та анульовано 148.

На предмет дотримання вимог законодавства, яке регулює обіг підакцизних товарів, фахівці фіскальної служби провели 56 перевірок суб’єктів господарювання. За їхніми результатами відповідно до законодавства застосовані фінансові санкції у вигляді штрафів на загальну суму 400 тисяч, половина з якої – донарахування акцизного податку.

Головне управління ДФС у Запорізькій області