«АгроТехСервіс-2017»: від проекту – до агропідприємства

1 березня Запорізька торгово-промислова палата відкриває весняний виставковий сезон у ВЦ «Козак-Палац» та запрошує на 16 агропромислову спеціалізовану виставку «АгроТехСервіс-2017». Захід відбудеться за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Комітету підприємців агропромислового комплексу при ТПП України, профільних відомств та асоціацій.

Запорізька область по праву вважається не тільки промисловим, але і аграрним регіоном, в розпорядженні якого знаходиться понад 2297,88 тис. гектарів сільськогосподарських земель. Весна та початок польових робіт – найкращий час для ознайомлення зі станом ринку, представлення своїх пропозицій та підписання контрактів.

Учасники виставки «АгроТехСервіс» – виробники та постачальники сільськогосподарської техніки, обладнання та матеріалів для переробки сільгосппродукції з Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Харківської областей. Відвідувачі – провідні підприємства Запорізького та сусідніх регіонів – агрохолдинги, фермерські господарства, переробні виробництва, зернові компанії, представники освіти, науки, громадськості. Інструменти ефективного діалогу – насичена конгресно-ділова програма, виїзні освітні заходи, net-working та В2В-зустрічі.

За підтримки Асоціації адвокатів України в перший день роботи виставки відбудеться круглий стіл, присвячений податковому законодавству та актуальним змінам в земельній сфері.

Асоціація «Укрсадпром» запрошує аграріїв на науково-практичну конференцію «Садівництво та ягідництво: від проектування до врожаю». Особливу увагу планується приділити діяльності в напрямку створення кооперативів і кластерів. Адже фермерські кооперативи відкривають значні перспективи отримання прибутків не тільки з виробництва, але й зберігання, переробки, транспортування та інших операцій. У ході конференції також розглянуть питання технологій насаджень та вирощування ягідних культур, залучення іноземних інвестицій, програм щодо розвитку галузі, запланована виїзна зустріч-обмін досвідом у плодорозсаднику «Високогірне».

Активну участь у діалозі планують взяти учасники Клубу АПК Запорізької торгово-промислової палати – успішні агропідприємства «Таврія-Скіф», «АгроЛюкс», «Лана», «Ольвія» та інші.

Сільськогосподарську техніку власного виробництва продемонструють АТ «Мотор Січ» – традиційно представляє широкий спектр товарів для сільського господарства, малого та середнього підприємництва – бензопили, мотоблоки, сепаратори, запасні частини, Оріхівський завод сільськогосподарських машин «АгроТех» запропонує до уваги аграріїв високопродуктивний навантажувач зерна, культиватори.
Використанню сучасних ІТ-технологій у сільськогосподарській діяльності сприяє діяльність ТОВ «Ірігаційні системи» – автоматична інтернет-метеостанція дозволяє не тільки прогнозувати погодні умови, але й управляти зовнішніми пристроями, зокрема, системами поливу, контролювати мікроклімат на полях і в теплицях.

Вперше на виставці – приватне підприємство «Елеваторбудмаш» (Коломия, Івано-Франківська область) – запропонує зерносушарки власного виробництва, що працюють на твердому паливі: відходах дерева, брикетованому паливі.

Широко представлений посівний матеріал, засоби захисту рослин від шкідників, сучасне лабораторне обладнання від компаній «Агро Глобал Плюс», «Агросемсервіс», «Вента Лаб», «Дер Трей».

Тематичні розділи виставки «АгроТехСервіс»:
• Сільськогосподарське машинобудування, мінітехніка і запчастини
• Технології зберігання, переробки і транспортування с/г продукції
• Засоби малої механізації
• Агрохімія. Добрива
• Інструмент
• Посівний матеріал. Зернові технології.
• Комбікорм та ветпрепарати
• Технології в тваринництві та птахівництві
• Hi-TECH агро

Виставка працює:
1-2 березня з 10.00 до 17.30
3 березня з 10.00 до 15.00
1 березня о 12.00 – урочисте відкриття виставки
1 березня о 12.30 – круглий стіл з податкових та земельних питань
2 березня о 10.00 – конференція «Садівництво та ягідництво»

Програма заходів на www.expo.zp.ua