Запорізька облрада відзначила переможця сімейних змагань «Краса та сила»

25 лютого на підтримку 55-ї окремої артилерійської бригади Збройних Сил України волонтери та представники обласної влади організували  спортивне свято «Краса та сила».

Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко у своєму вступному слові підкреслив, що коли обласна рада отримала запрошення залучитися до унікального для Запоріжжя спортивного свята, погодились без вагань.

 

– Спорт – це здоров’я, сила та краса, а здорова нація є непереможною нацією. Сподіваюсь, через певний час ми зустрінемося ширшим колом, і покажемо всій Україні, що Запоріжжя – це сила, міць та козацький непереборний дух, – запевнив Володимир Подорожко й від голови облради Григорія Самардака та депутатського корпусу облради привітав учасників змагань й висловив надію, що це свято стане традиційним для Запоріжжя. 

У спортивних змаганнях взяли участь дві команди, до складу яких увійшли демобілізовані воїни АТО, військовослужбовці, волонтери та їх сім’ї. Для підтримки морального духу учасників між змаганнями виступали запорізькі митці. Зокрема, заслужена артистка України Інна Гапон та заслужений діяч культури України Анатолій Сердюк.

Під час нагородження Володимир Подорожко вручив  переможцям кубок, а депутат облради Денис Коротенко – цукерки. При цьому керуючий справами виконавчого апарату облради звернувся до усіх учасників:

– Процес змагань показав непереможність нашого духу, підкреслив, що так просто ніхто з нас не здається. Отже, перемога буде за нами, – відзначив він та побажав учасникам вірити в краще та любити свої сім’ї.

За матеріалами rada.zp.ua