Доручення Володимира Буряка виконується - в Запоріжжі проводиться перевірка стану доріг для складання карти проблемних ділянок

Міський голова Володимир Буряк дав термін два тижні для проведення в обласному центрі інспекції стану доріг і складання чіткої карти проблемних ділянок, що вимагають ремонту. Цією роботою займаються фахівці департаменту інфраструктури і благоустрою міської ради, районних адміністрацій спільно з КП “ЕЛУАД”.

Доручення було дане 21 лютого. Через тиждень є перші проміжні підсумки.

 

– На сьогодні погодні умови дозволяють проінспектувати ділянки доріг, які були відремонтовані минулого року. Перевірка покаже, наскільки якісно генпідрядники і субпідрядники виконали свою роботу. Складається карта проблемних ділянок, що вимагають ремонту. Перші підсумки інспекції показали, що минулого року шляховики в основному спрацювали непогано. Витримані норми. Говорити про те, що заощадили або зробили неякісно некоректно. Виявлені недоліки некритичні. Переважно пошкоджені ділянки доріг, які ремонтувалися два роки тому і більше, – підкреслив заступник міського голови Володимир Волобуев.

Ями, що з’явилися, і дефекти на відремонтованих минулого року дорогах, підрядники, що виконували роботи, усуватимуть за свій рахунок, оскільки це передбачено в підписаних ними договорах.

На сьогодні в місті розпочаті роботи з ямкового ремонту, для усунення аварійності на найбільш проблемних ділянках. На 2017 рік запланований великі об’єми ремонту магістралей. За законодавством проведення тендеру займе близько 60 днів. Передбачено фінансування у розмірі близько 159 млн грн. Основні об’єми робіт на поточний рік, близько 80-90%, складе середній ремонт доріг. Також у поточному році будуть продовжені ремонти внутрішньоквартальних доріг і тротуарів.