Команда проекту працевлаштування благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» продовжує розповідати історії успіху переселенців, що надихають!

Вікторія Васильєва переїхала до Запоріжжя у 2014 році з Луганської області. Раніше дівчина працювала керівником економічного відділу, займалася питаннями кредитування. До шиття ставилася як до улюбленого хобі – у вільну хвилину намагалася щось вишити, відремонтувати.

 

Перебуваючи в декреті, Вікторія довго шукала роботу зі зручним графіком. Коли зрозуміла, що їй це не вдається, вирішила зайнятися підробітком вдома. Оскільки знань не вистачало, виникла потреба в навчанні на спеціалізованих курсах крою та шиття.

Завдяки проекту працевлаштування благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» Вікторія отримала грант на навчання. Заняття тривали 4 місяці, і за цей час вона навчилася непогано кроїти і моделювати різні вироби.

Зараз Вікторія планує удосконалюватися далі. На цей час вона вже має замовлення на виготовлення в’язаних шапок, шарфів, манишок.

У планах дівчини – придбання спеціалізованого обладнання та подальше самовдосконалення, щоб стати кращою у своїй справі.