Володимир Буряк повідомив, коли почнеться ремонт проїжджої частини на греблі "Дніпрогес"

Впродовж декількох днів, за сприятливих погодних умів, в Запоріжжі почнеться ремонт дорожнього покриття на автотранспортному переїзді через греблю “Дніпрогес”. Про це заявив, в ході чотирнадцятої сесії міської ради, міської голова Володимир Буряк.
Міський голова Володимир Буряк повідомив, що автотранспортний переїзд є частиною єдиного комплексу споруджень греблі “Дніпрогес” і знаходиться на балансі “Укргідроенерго”.

– Місто не має можливості оплачувати ремонт дорожнього покриття на цій ділянці, оскільки це є нецільовим використанням коштів. Проведені переговори з керівництвом “Дніпрогес” відносно фінансування ремонтних робіт, – зазначив Володимир Буряк.

На сьогоднішній день, за результатами переговорів проведених за дорученням міського голови, керівництво “Дніпрогес” обіцяло знайти кошти на виконання ремонту. Його планувалося почати вже в минулі вихідні, але через дощову погоду від цього довелося відмовитися.

Протягом декількох днів, за сприятливих погодних умов, ямковий ремонт дорожнього покриття на греблі буде розпочатий. Роботи займуть три чотири дні.

– Ніхто не збирається чекати грошей з Києва. Ремонтні роботи почнуться, як тільки дозволить погода, до надходження обіцяних керівництвом “Дніпрогес” коштів, – заявив Володимир Буряк.

Також у Запоріжжя немає можливості прийняти автотранспортний переїзд через греблю на баланс, оскільки він є частиною єдиного комплексу. На автопереїзді ремонту потребує не лише асфальтове покриття, але і сама споруда. Свого часу автотранспортний переїзд був переданий “Укргідроенерго” для того, щоб підприємство могло залучити кредит для модернізації устаткування електростанції, ремонту споруд.