Запорізькі рятувальники стали донорами крові на підтримку воїнів АТО

Запорізькі рятувальники переконані у тому, що кожна крапля крові може врятувати людське життя, особливо в умовах щоденної боротьби за єдність нашої держави, її цілісність та незалежність.

Співробітники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області прийняли ініціативу від ГУ Національної поліції області на підтримку учасників Антитерористичної операції.

 

1 березня на базі обласної станції переливання крові 44 рятувальники запорізького гарнізону стали донорами для воїнів АТО, які постраждали внаслідок поранень, отриманих у ході бойових дій.

Станом на лютий 2017 року серед співробітників ГУ ДСНС України у Запорізькій області 78 осіб отримали посвідчення учасника АТО. Четверо рятувальників, які сьогодні долучилися до здачі крові є учасниками бойових дій, які забезпечували проведення антитерористичної операції на Сході України. «У цей важкий для нашої країни час, така ініціатива не тільки актуальна тенденція, а справді корисний та необхідний захід. Як учасник бойових дій, я знаю, наскільки важливо отримати вчасну медичну допомогу на передовій. Я вважаю, що зібрана кров у рамках акції зможе врятувати не одне життя» – зазначив головний фахівець відділу організації реагування та готовності підрозділів ГУ ДСНС області, майор служби цивільного захисту Олексій Пуга.

Символічно, що захід відбувся саме у Всесвітній день цивільної оборони, що ще раз підкреслює готовність рятувальників завжди прийти на допомогу тим, хто її потребує.

Головне управління ДСНС України у Запорізькій області перадало естафету 23-їй окремій бригаді з охорони громадського порядку Національної гвардії України на чолі з командиром Андрієм Каргаєвим.