Комбінат Запоріжсталь оголосив про старт п'ятого сезону конкурсу "Ми - це місто"

2 березня 2017 року в ПК Металургів відбулася урочиста презентація п’ятого сезону конкурсу соціальних ініціатив “Ми – це місто” ПАТ “Запоріжсталь”. Грантовий фонд на реалізацію кращих соціально значимих ініціатив городян збільшений до 3 млн гривень, при пайовій участі підприємств ПрАТ “Запоріжкокс” і ПрАТ “Запоріжвогнетрив”.

Сума гранту на проект конкурсу може скласти до 100 тис. гривень.

 

В урочистій презентації взяли участь представники більше 100 громадських організацій і муніципальних установ, ініціативні жителі міста. Запоріжців ознайомили з умовами участі в конкурсі, представили оновле-ний склад експертної ради конкурсу під головуванням Олексія Лебедєва, директора по капітальному будівництву та інвестиціям ПАТ “Запоріжсталь”.
Для учасників конкурсу відбувся тренінг по соціальному проектуванню, пройшли панельні дискусії з визна-ними в м. Запоріжжя експертами за своїми напрямами. Таким чином, абсолютно усі гості заходу отримали вичерпну інформацію про практичні тонкощі успішної підготовки, написання і захисту своїх проектів перед незалежною експертною радою.

“Конкурс “Ми – це місто” дійсно успішний, тому що сотні ініціативних, небайдужих запоріжців залучені в ре-алізацію проектів. Я дуже сподіваюся, що до конкурсу з часом приєднаються й інші підприємства Запоріж-жя, тому що це інвестиції в наше місто, в комфортні умови життя. У проекти вкладена душа запоріжців, і наш обов’язок їх підтримувати, дати людям можливість реалізувати свою мрію. Я вдячний кожному, хто бере участь в конкурсі і втілює свої ідеї для улюбленого Запоріжжя”, – підкреслив Генеральний директор ПАТ “Запоріжсталь” Ростислав Шурма.

Нагадаємо, конкурс соціальних ініціатив “Ми – це місто” проходить щорічно з 2013 року. У першому сезоні до участі в конкурсі було подано 130 проектних заявок, 14 з яких отримали гранти на загальну суму 700 тис. гривень. У 2014 році на конкурс було подано близько 120 заявок, 17 проектів отримали гранти на реа-лізацію в цілому на 1,5 млн гривень. У 2015 році з 163 представлених на конкурс проектів визначені 27.