Юліана Козаченко: "Надходження до державного бюджету зросли майже вдвічі"

За два місяці поточного року запорізькі платники спрямували до державної казни понад 849 мільйонів гривень (без показників великих підприємств, які обліковані в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС).

Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, це майже на 377 мільйонів більше, ніж за аналогічний період минулого року.

 

Перевиконання індикативних показників на січень-лютий 2017 року склало 8,7 відсотка – додатково надійшло близько 68 мільйонів. Лише у лютому забезпечено збір 439 мільйонів, що на 172 мільйони перевищує минулорічний рівень та на 12,5 мільйона – очікувану суму.

– Дохідну частину держбюджету формують три податки, питома вага яких дорівнює 80 відсоткам – податок на доходи фізичних осіб, на додану вартість та на прибуток підприємств. Під час адміністрування цих податків зусилля фахівців служби спрямовуються на протидію незаконним оборудкам та викриття схем. Ми маємо попередити втрати бюджету та сподіваємось на підтримку сумлінного бізнесу, – наголосила Юліана Козаченко.

Найбільше з початку року надійшло податку на додану вартість – 387 мільйонів або 45,6 відсотка від загальної суми, що на 189,6 мільйона або вдвічі більше, ніж торік.

Податку на доходи фізичних осіб сплачено 185 мільйонів або майже 22 відсотки. Порівняно з минулим роком надходження зросли на 62 мільйони.

Податку на прибуток запорізькі підприємства забезпечили 109 мільйонів (майже 13 відсотків від загальних надходжень), що на 84 мільйони більше показників січня-лютого 2016 року.

Головне управління ДФС у Запорізькій області