Бійці ДСНС врятували двох рибалок на Каховському водосховищі поблизу м. Енергодар

02 березня о 20:33 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від стривоженої жінки про те, що на акваторії Каховського водосховища в районі Івановських островів міста Енергодар, її чоловік та син знаходиться на острові і не можуть самостійно дістатися до берега.

Як стало відомо, чоловіки вийшли на риболовлю уранці, а пізно вечорі вирушили додому, але через промоїни, які утворилися на льоду, дійшли тільки до Іванівських островів. Рибак подзвонив жінці сказав, що залишиться з сином на острові до ранку, а вранці вирушать до берега.

На порятунок відчайдух вийшов катер на повітряній подушці «МАРС 700» 1-Державного пожежно-рятувального загону м. Енергодар Головного управління ДСНС України в Запорізькій області.
В ході пошуково-рятувальних робіт від міського пляжу до Іванівських островів в акваторії Каховського водосховища на відстані 1500 метрів від берега бійці ДСНС знайшли 52-річного батька та його 25-річного сина. Рятувальники дісталися до рибалок та доставили їх на берег. Від медичної допомоги врятовані відмовились.

ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ТЕЛЕФОНУЙТЕ «101»!

За матеріалами прес-служби
ГУ ДСНС України у Запорізькій області