Наталя Зворигіна обрана арбітром професійного конкурсу «Честь Професії 2017»

Оголошено журі та старт прийому робіт на VIII конкурс професійної журналістики «Честь Професії». Дедлайн прийому конкурсних робіт – 31 березня 2017 р.

Наталя Зворигіна, виконуюча обов’язки головного редактора газети «Запорізька правда», обрана до складу професійного пре-журі цього авторитетного професійного конкурсу. Зокрема, вона визначатиме претендентів на перемогу у номінації «Краще подання складної теми» разом із Отаром Довженком, викладачем Школи журналістики Українського католицького університету.

 

Організатори конкурсу – Українська Асоціація Медіа Бізнесу та Незалежна Асоціація Телерадіомовників – мають на меті виявити і заохотити визнанням журналістські матеріали високої професійної якості; зробити акцент на якості, професійності, повазі, визнанні в журналістиці.

Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2017» підтримують: Швецьке агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (The Swedish International Development Cooperation Agency); проект «У-медіа» міжнародної організації «Інтерньюз нетворк», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID); Програма розвитку ООН в Україні. Генеральним телевізійний партнером конкурсу виступив UA: Перший.

Прийом робіт на конкурс триває з 28 лютого до 31 березня 2017 року. На конкурс можна подати журналістський матеріал, що був опублікований, чи вийшов в ефір з 1 січня до 31 грудня 2016 року.

Заявки приймають у 5 основних номінаціях:
– «Найкращий матеріал з громадянською позицією»;
– «Найкраще подання резонансного матеріалу»;
– «Найкраще журналістське розслідування»;
– «Найкраще подання складної теми»;
– «Надія журналістики».

У номінацію «Надія журналістики» існує обмеження за віком автора матеріалу – не старше ніж 24 років. Свої роботи подавати на конкурс можуть всі, хто професійно займається журналістикою в Україні – без обмежень за віком, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, інтернет), жанром та сферою журналістики, регіоном роботи та проживання. Важливо: журналіст, редакція або третя особа може подавати тільки одну роботу в одну номінацію.

Для реєстрації в конкурсі представникам друкованих та інтернет-ЗМІ необхідно заповнити заявку та надати посилання на публікації або на скани друкованих робіт, виклавши їх перед цим на файлообмінники. Якщо за тих чи інших обставин вам це не вдасться, ви можете направити традиційну версію заявки на e-mail: organizator@uapp.org або osergienko22@gmail.com . Контактна особа – Ольга Сергієнко.

Для реєстрації в конкурсі представникам радіо та ТБ необхідно заповнити заявку. Детальну інформацію можна отримати за тел. +3800939698533 або написавши на e-mail: project@nam.com.ua. Контактна особа – Наталія Терес.