Костянтин Бриль підписав меморандум про співпрацю з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ)

У рамках підписаних угод планується реалізувати п’ять комплексних проектів, спрямованих на розвиток соціальної інфраструктури Запорізької області.

Меморандум про співробітництво підписано між  Запорізькою облдержадміністрацією, обласною радою та проектом «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit. У заході взяли участь  керівник Ініціатив інфраструктурної програми для України, що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, Уве Штумпф,  заступник Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина в Україні Петер Шмаль, начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності ОДА Артур Бойко та директор Агенції регіонального розвитку Запорізької області Кирило Шамілов.

 

Вітаючи присутніх, Костянтин Бриль зазначив, що співпраця між нашим регіоном та Федеративною Республікою Німеччина триває давно. І GIZ є однією з найактивніших організацій, що надає допомогу в цей нелегкий для нашої країни час інтервенції російських військ.

– Дуже приємно, що в своїй діяльності GIZ зробила акцент на допомогу внутрішньо переміщеним особам, яких у нашому регіоні зареєстровано близько 100 тисяч. І об’єкти соціальної сфери були обрані нами спільно. Їх оновлення буде реальним підтвердженням нашої співпраці. Зі свого боку ми зробимо все, аби ця робота не зустріла перешкод у вигляді бюрократичної та корупційної складової, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Як повідомив заступник Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина в Україні Петер Шмаль, у рамках співпраці Уряд Німеччини допоможе Запорізькій області у поліпшенні соціальної інфраструктури. В рамках підписаних угод у Запорізькій області буде проведено ремонт соціально важливих об’єктів. Серед них: Таврійський будинок інвалідів у с. Таврійське Оріхівського району, де буде встановлено модульну котельню в дитячому відділенні,  автономну котельню в геріатричному відділенні,  автономну котельню в психоневрологічному відділенні та обладнання для виготовлення брикетів.

У Любицькому психоневрологічному інтернаті, що в с. Любицьке Новомиколаївського району, заплановано реконструкцію житлових корпусів №7 та №8.

У Бердянському психоневрологічному диспансері буде проведено ремонт системи водопостачання, каналізації із заміною труб,  туалетів і приміщень санітарного призначення; ремонт системи опалення, даху, монтаж системи водовідведення, а також заміну вікон і дверей, утеплення фасаду, установку огорожі по периметру закладу.

У Бердянській загальноосвітній санаторній школі-інтернат I-III ступенів м. Бердянська передбачено модернізацію системи опалення та утеплення фасаду.

В обласному дитячому протитуберкульозному санаторії, що розташований у м. Запоріжжя, буде проведено ремонт мережі електропостачання; інженерно-технічних комунікацій: водопостачання, каналізації та опалення, ремонт і заміну системи вентиляції і кондиціонування, утеплення стін будівлі, заміну вікон, дверей, туалетів і санітарно-гігієнічних приміщень.