Репортаж з промо-концерту Голосу Запоріжжя

У суботу четвертого березня громадська організація «Твоя Стихія» на чолі з Андрієм Хмельницьким разом із креативною командою творчої спільноти «СтихіЯ» провела промо-концерт у підтримку проекту «Голос Запоріжжя», що вже четвертий рік поспіль дає можливість талантам запорізької області показати себе на великій сцені.

 

Під дахом кафе-бару «Амстердам» виступили минулорічні фіналісти конкурсу.

Найбільшою популярністю серед глядачів користувалися гурт «Без Меж» та Владлена Роік, що співали сучасні світові та українаські хіти. Також також у пісенному жанрі виступили Аліна Гузько, Дар’я Дем’янова, Альона Лобова та Олег Оніщук, та реп-виконавці Дмитро Хорольский та Назар Доновський.
 Далі публіка ознайомилася с творчістю переможниць головного поетичного конкурсу міста «Поетслем» Майі Лі (2016) та Анни Зимньої (2015), Тетяни Кондик, що посіла третє місце на «Поетслемі 2016» а також Анни Григлянової.

Організатори наголосили на тому, що реєстрація на «Голос Запоріжжя 2017» вже відкрита та всі бажаючі взяти участь у конкурсі вже можуть подавати свої заявки.

Реєстрація на конкурс «Голос Запоріжжя» триває, бажаючі взяти участь можуть подавати заявки: goo.gl/snt73u та за телефоном 097 303 11 37.

Денис Кузнецов