У травні в Запоріжжі почнеться реалізація програми Володимира Буряка з квіткового озеленення міста

Запоріжці хочуть жити в красивому, комфортному місті, яке має своє власне обличчя, що відрізняються від інших міст України. Це стосується, у тому числі парків, скверів, інших зелених зон, які повинні стати справжньою візитною карткою Запоріжжя.

Саме тому в планах міської влади на 2017 рік не лише продовження ремонту доріг, житлового фонду, але і реалізація програми міського голови зі створення в обласному центрі квіткових композицій. Цей проект унікальний для Запоріжжя.

 

– Хочу трохи відкрити невеликий секрет. Цього року в Запоріжжі вперше буде реалізована міська програма зі створення різноманітних квіткових конструкцій, композицій. Перші з них запоріжці зможуть побачити вже у травні. Багато хто може сказати, навіщо витрачати на це бюджетні гроші, є важливіші проекти. Не можу погодитися з такою думкою. Ми повинні думати не лише про насущні проблеми, таких як ремонти і реконструкції, але і про красу рідного міста. Упевнений, що нові квіткові конструкції сподобаються запоріжцям і стануть справжньою прикрасою Запоріжжя, – сказав Володимир Буряк.

Міський голова зазначив, що нові квіткові композиції радуватимуть городян і гостей міста до глибокої осені. Створювати їх, доглядати за кольорами – завдання робітників комунального підприємства “Зелебуд”.

Запоріжці люблять незвичайні квіткові композиції, що підтверджує популярність щорічної виставки кольорів, яку “зеленбудівці” створюють до дня міста. “Проте краса потрібна Запоріжжю не лише у свята, але і у звичайні дні”, – переконаний Володимир Буряк.

При цьому спочатку нові квіткові композиції встановлять у парках і скверах, на центральних вулицях міста. Якщо цей проект знайде відгук серед запоріжців, а депутати погодяться виділити додаткове фінансування, то черговим кроком стане розміщення квіткових конструкцій в усіх районах нашого міста.  

Ескізами деяких майбутніх квіткових композицій Володимир Буряк поділився на своїй публічній сторінці у “Фейсбуці”.