У Запоріжжі відбувся третій Меморіал генерал-полковника артилерії Збройних сил України В. Петрова з гирьового спорту

5 березня в легкоатлетичному манежі ПАТ «Запоріжсталь» відбувся третій Меморіал двічі Героя Радянського союзу генерал-полковника Збройних сил України Петрова В.С. з гирьового спорту.

Цього року в змаганнях за оновленим форматом брали участь команди Збройних Сил України, Національної поліції, Державної прикордонної служби , Державної фіскальної служби, Національної гвардії України та ДСНС України. Всього 60 спортсменів силових відомств України, що зробило турнір більш видовищним.

 

За регламентом до складу збірної команди повинно входити не менше трьох спортсменів з одного гарнізону. Від ГУ ДСНС України у Запорізькій області змагалися за першість старший лейтенант служби цивільного захисту Наталія Крамарчук, старший прапорщик служби цивільного захисту Денис Коноваленко (33-ДПРЧ) та сержант служби цивільного захисту Руслан Петренко (32-ДПРЧ). Основу збірної ДСНС склали курсанти Національного університету цивільного захисту України (м. Харків). «Виборювати перемогу було складно, не тільки тому що кожен з нас піднімав велику вагу, дівчата по 16 кілограм, а хлопці по 24, а й тому що нашими суперниками були відомі кандидати й майстри гирьового спорту міжнародного та всеукраїнського рівня, – розповіла Наталія Крамарчук. Особисто я змогла побити свій минулорічний рекорд і підняла 16-ти кілограмову гирю 43 рази. Попри все наша збірна  змогла довести, що рятувальники сильні, мужні й готові до будь-яких випробувань, здобувши почесну загальнокомандну бронзу, – зауважила Наталія Ігорівна».

Кожен спортсмен-рятувальник посів призове місце у своїй ваговій категорії, а Анастасія Онацька виборола перше місце у ваговій категорії понад 70 кг. Вдало виступив і наш земляк Руслан Петренко, який посів третє місце у категорії до 75 кг.

Показавши волю до перемоги та високу спортивну майстерність, збірна ДСНС України посіла третє загальнокомандне місце, поступившись лише визнаним лідерам у змаганнях з гирьового спорту збірним командам Національної гвардії України та Збройних сил України.

Крім запеклих змагань спортсмени-курсанти Національного університету ЦЗ України змогли насолодитися краєвидами нашого міста та доторкнулися до культурної спадщини славетних запорізьких козаків.