4 березня розпочався практичний етап комплексу заходів, спрямованих на стабілізацію криміногенної ситуації в області, а також вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки

Останні кілька років спостерігається збільшення  незаконного обігу зброї, боєприпасів, та вибухівки, що негативно впливає й на криміногенну ситуацію в країні.

Тож з 04 березня Головним управлінням Національної поліції в Запорізькій області розпочато комплекс оперативно-профілактичних заходів, покликаних не лише покращити криміногенну ситуацію в зоні обслуговування, а й мінімізувати незаконний обіг зброї, боєприпасів та вибухівки.

 

Окрім цього, оголошено місячник добровільної здачі зброї мешканцями регіону. Нагадаємо, що особи, котрі добровільно здали незаконну зброю звільняються від кримінальної відповідальності. Звернутися з цього приводу можна за телефоном (061) 239-21-02, або до територіальних підрозділів поліції.

Також хочемо нагадати, що, згідно чинному законодавству, покарання за незаконний обіг зброї може становити до семи років позбавлення волі.

 Відділ комунікації поліції Запорізької області