Григорій Самардак переконаний, що влада повинна активніше інвестувати в соціальні проекти

3 березня у гімназії «Престиж» в с. Балабине Запорізького району відбулось урочисте відкриття оновленого спортивного залу.

Шкільний спортивний зал завжди був центром проведення дозвілля не лише для дітей, а й для дорослих. При цьому, протягом 42-х років тут жодного разу не проводився капітальний ремонт і займатися в застарілому приміщенні вже було небезпечно.  

 

З ініціативою впорядкування центрального спортивного залу с. Балабине виступили голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, сільський голова Володимир Сосуновскій і директор НВК «Престиж» Жанна Винниченко.  На проведення капітального ремонту з бюджетів обласного та сільської рад було виділено кошти в обсязі 600 тисяч гривень.

З нагоди відкриття нового спортивного залу школярі організували велике спортивне свято і запросили дорослих, які доклали чимало сил, щоб створити дітям хороші умови для занять спортом. Після ремонту в просторому, світлому залі достатньо місця для спортсменів та вболівальників. Це важливо, тому що тепер тут будуть проходити не тільки уроки фізкультури, а й спортивні змагання, в яких планують брати участь команди з с. Балабине і прилеглих сіл, зокрема, з Кушугума і Малокатериновки.

– Ми приймали рішення про капітальний ремонт цього спортивного залу в непростий період, коли не вистачало бюджетних коштів на оплату захищених статей, але ми чули позицію місцевої влади і жителів і знайшли можливість запланувати ці кошти. Це важливо, тому що це – інвестиції в соціальну сферу, інвестиції в майбутнє. А результат? Подивіться в захоплені очі дітей, – зазначив депутат, голова обласної ради Григорій Самардак.

Привітати хлопців та дівчаток із знаменною подією в спортивному житті прийшли також начальник обласного УКБ Володимир Тоцький, голова Запорізької районної адміністрації Анатолій Васюк, голова Запорізької районної ради Анатолій Шевчишин, Балабінскій селищний голова Володимир Сосуновський, депутат обласної ради Дмитро Майстро, депутат Запорізької районної ради Сергій Петренко та  інші.  Представники місцевої влади зазначили, що НВК «Престиж» успішно буру участь в проекті з інклюзивної освіти, який ініційований дружиною Президента, головою Благодійного фонду Мариною Порошенко і побажали колективу педагогів і школярів продовжувати впевнено підкорювати одну за одною вершини на шляху до високих стандартів якості освіти та  виховання дітей.