У Запоріжжі продовжують обговорювати подальшу долю скульптури Леніна

У Запоріжжі триває громадське обговорення подальшої долі бронзової скульптури Леніна та інших скульптур, що входили в композицію пам’ятника Леніну.

Відповідно до розпорядження міського голови Володимира Буряка №59р від 23.02.2017, громадські обговорення з цього питання проходять у Запоріжжі з 1 березня по 31 травня 2017 року. Відповідальними за їхнє проведення є районні адміністрації міської ради, управління внутрішньої політики, преси та інформації міської ради.

 

З формами проведення громадських обговорень у Запоріжжі і окремих районах міста, термінами публікації результатів обговорення можна ознайомитися з інформаційних повідомлень на офіційному сайті Запорізької міської влади, розміщених на сторінці “Громадське обговорення”, в розділі “Громадське життя”.

Нагадаємо, з ініціативою винести це питання на громадське обговорення і створити робочу групу 25 січня, в ході сесії Запорізької міської ради, виступив міський голова Володимир Буряк. Міський голова підкреслив, що закон про декомунізацію необхідно виконувати, але подальшу долю скульптури, у рамках законодавства, повинні вирішити самі запорожці.

В результаті міської голова Володимир Буряк підписав розпорядження від 27.01.2017 №31р про створення робочої групи по організації консультацій з громадськістю відносно подальшої долі бронзової скульптури Леніна і інших скульптур, що входили в композицію пам’ятника. До її складу увійшли представники міської влади, громадських організацій, громадськості, депутати міської ради.

На підставі пропозицій робочої групи було підготовлено розпорядження про проведення громадських обговорень, які зараз і проходять.