Вогнеборці ліквідували пожежу на території приватного домоволодіння у Запоріжжі

6 березня о 17:03 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що по вул. Літвінова Дніпровського району м. Запоріжжя сталася пожежа.

Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що на території приватного домоволодіння горить дах житлового будинку на площі 100 кв. м. Через пориву вітру вогонь перекинувся на дах сусіднього помешкання та поширився на площу 30 кв. м. Бійці ДСНС проводили оперативно-рятувальні роботи у двох напрямках: ліквідовували пожежу та охолоджували палаючі конструкції з метою недопущення розповсюдження вогню на інші домоволодіння. Складність в гасінні пожежі полягала у маленькій відстані між будинками, що є порушенням пожежних та будівельних норм.

 

О 17:25 рятувальники локалізували пожежу, а о 17:54 повністю ліквідували, провели розбір та проливку конструкцій для запобігання повторного виникнення загоряння. Завдяки оперативним діям вогнеборців вдалося зупинити пожежу у межах, які були на момент прибуття підрозділів і не допустити перекидання вогню на ще один сусідній будинок.
Оскільки на момент виникнення загоряння власників домоволодіння не було вдома, внаслідок пожежі ніхто не постраждав. За фактом події відповідні органи ведуть розслідування.

Від ГУ ДСНС залучалися 5 одиниць техніки та 25 чоловік особового складу.