Володимир Буряк: "Результати перевірки стану запорізьких доріг будуть розглянуті цього тижня"

Хто з підрядників перероблятиме ремонт доріг за свій рахунок, і який об’єм ремонтів запланований на 2017 рік стане відомо вже через декілька днів.

Нагадаємо, у кінці лютого міської голова Володимир Буряк зажадав від департаменту інфраструктури і благоустрою міської ради, районних адміністрацій, спільно з КП “ЕЛУАД”, проінспектувати стан доріг Запоріжжя після зими. Особливу увагу при цьому необхідно було приділити ділянкам, які ремонтувалися минулого року.

 

– Вже є проміжні результати інспекції. Можна сказати, що ділянки, відремонтовані минулого року, в основному виконувалися якісно. Не приховуватиму, є і недоліки. Але це не більше 10% від загального об’єму ремонтів, виконаних минулого року, – зазначив Володимир Буряк.

Міський голова повідомив, що вже на поточному тижні планує провести нараду за участю представників профільних департаментів, районних адміністрацій, КП “ЕЛУАД”, підрядних організацій. Будуть озвучені результати перевірок.

– Ніхто нікого прикривати не буде. Ті фірми, які виконали неякісний ремонт, будуть названі. І я від своїх слів не відмовляюся. Фірми, що допустили “халтуру” повинні будуть відновити дорожнє покриття за свій рахунок, а не за кошти платників податків. Це стосується не лише підрядних організацій, але і КП “ЕЭЛУАД”, якщо подібні випадки будуть виявлені у комунального підприємства, – заявив Володимир Буряк.

Володимир Буряк підкреслив, що сьогоднішній стан міських доріг, м’яко кажучи, незадовільний:

– Я, як міський голова, житель міста і автовласник прекрасно усвідомлюю і бачу, що багато доріг перетворилися на суцільні ями і вибоїни. Міркувати про те, чому дорогам не приділяли гідної уваги в попередні декілька років, я не збираюся. Моє завдання – зробити усе можливе, щоб в найкоротші терміни, але не на шкоду якості, привести дороги міста в порядок. Саме тому в 2017 році планується відремонтувати в три рази більше дорожнього покриття, ніж у минулому році. При цьому контроль за якістю ремонтів буде посилений, оскільки навіть 10% неякісного ремонту – це багато”, – підкреслив Володимир Буряк.