Запоріжці перерахували на обороноздатність країни понад 56 мільйонів гривень

З початку року запорізькі платники спрямували до держбюджету 56,5 мільйона гривень військового збору, що на 13,5 мільйона більше, ніж торік та на 6,5 мільйона перевищує очікувані показники.

Як відзначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, суми відрахувань військового збору зростають. Так, щорічно рівень сплати збільшується, у середньому, на 30 відсотків.
За лютий поточного року надходження склали понад 30 мільйонів, що на 6,5 мільйона більше, ніж за аналогічний період минулого року.

 

Лідерами сплати податку на підтримку армії з початку року стали платники Запоріжжя, яких обслуговує Запорізька ОДПІ, де перераховано майже 29,5 мільйона, 6,8 мільйона забезпечили суб’єкти господарювання Енергодарської ОДПІ, 6,7 мільйона – Мелітопольської ОДПІ, понад 4 мільйони – Бердянської ОДПІ, 3,7 мільйона – Пологівської ОДПІ, майже 3 мільйони – Токмацької ОДПІ, 2,8 мільйона – Вільнянської ОДПІ.

Нагадаємо, військовий збір, ставка якого складає 1,5 відсотка з доходів фізичних осіб, встановлено тимчасово, до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Ці кошти спрямовуються на фінансування армії та на підвищення обороноздатності держави.

Головне управління ДФС у Запорізькій області