Медики чекають львів'ян

У вівторок, 14 березня, пройде перший матч серії плей-офф чемпіонату України серед студентів.
О 13.30 на майданчику Палацу спорту “ЗАС” команда Запорізького державного медичного університету зустрічатиме колектив національного університету “Львівська політехніка”. Це буде перша гра 1/4 фіналу.
Зазначимо, що путівку в цей раунд студенти-медики отримали завдяки другому місцю в Конференції “Південь”. У шостому, завершальному турі цього етапу, підопічні Едуарда Дорошенко переграли в Миколаєві студентів Чорноморського національного університету імені П. Могили. Цікаво, що по ходу гри хазяї майданчика вели 4:0 і для виходу в наступний етап їм треба було перемагати з різницею у дев’ять м’ячів. Але запоріжці зуміли переламати хід гри, до перерви скоротити відставання 2:4, а після неї і зовсім узяти верх з рахунком 7:4.

Нинішній суперник команди ЗДМУ на попередньому етапі зайняв перше місце в конференції “Захід”. Львів’яни були сильніші за команду “УРАГАН-ПНУ” (Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника), зігравши 4:3 і 9:9. Команді Ужгородського національного університету в усіх матчах були зараховані технічні поразки.

Зазначимо, що до складу команди Запорізького державного медичного університету входять студенти-іноземці, які також грають і у великий футбол, виступаючи у Відкритій зимовій першості Запоріжжя під прапором команди “Марсел”.