Музей історії зброї запрошує у гості і на прогулянку по запорізькому "Бродвею"

У суботу, 18 березня,  запоріжці і гості міста отримають можливість вчинити одразу дві пізнавальні екскурсії впродовж всього двох з невеликим годин.  Цього дня у рамках одного заходу можна буде прогулятися по легендарному “Броду” – запорізькому “Бродвею” і улюбленому місцю прогулянок запоріжців 50-х років минулого століття, а також познайомитися з унікальною колекцією Музею історії зброї.

Ця екскурсія стане прем’єрою циклу заходів “Улюблене місто”, ініціатором, якого виступає Музей історії зброї збройового магазину “Діана”.  Головна мета акції – знайомство городян і гостей міста із Запоріжжям, його пам’ятками і сторінками міської історії.

У рамках прем’єрного заходу його учасники познайомляться з пам’ятками, легендами, історіями і героями “Броду” – ділянки Соборного проспекту від проспекту Металургів до вулиці Парковий бульвар. Екскурсію по запорізькому “Бродвею” проведе відомий краєзнавець, екскурсовод і креативний директор Музею історії зброї Роман Акбаш.

Фінішує прогулянка в Музеї історії зброї,  де його співробітники покажуть і розкажуть  про одну з найбільших в Європі збройових колекцій.

Захід візьме старт у суботу, 18 березня, від пам’ятника Миколі Рибникову на проспекті Металургів. Початок – о 15:00.  Для комфорту самих учасників їхня кількість обмежена, потрібна попередня реєстрація. Вартість участі – 40 гривень.

Довідки за телефоном: 050 533 93 29.

Довідка: Музей історії зброї збройового магазину “Діана” –  створений в 2004 році в Запоріжжі Віталієм Григоровичем Шлайфером.  Має одну з найбільших в Європі приватних колекцій зброї, яка була зібрана на п’яти континентах і представлена широкій публіці. Близько 4000 одиниць холодної і вогнепальної зброї, зібрані в музеї,  відображають практично усі етапи розвитку людської цивілізації. Хронологічні рамки колекції охоплюють величезний проміжок часу – від древніх часів (150 000 – 40 000 років до н. е.) до середини XX століття. Адреса: ін. Соборний, 189. Телефони: (061) 232-15-55, (050) 533-93-29.