Рятувальники наголосили про небезпеку виявлення вибухонебезпечних предметів

З початком весняних польових робіт все більшої актуальності набуває питання виявлення вибухонебезпечних предметів. Так, 10 березня в ході міжвідомчої прес-конференції рятувальники наголосили про небезпеку виявлення підозрілих предметів.
«Аналізуючи проведену роботу з питань вилучення та знешкодження  ВНП на території області, з початку року піротехнічними підрозділами Головного управління здійснено 12 залучень на виконання робіт з очищення території області від застарілих боєприпасів. Під час виконання робіт вилучено та знищено 92 одиниці вибухонебезпечних предметів, що на 30% менше в порівнянні з 2016 роком. В минулому році, на цей період, було знешкоджено 132 одиниці ВНП, що залишились після війн, а також сучасних боєприпасів та підривних засобів», – зазначив заступник начальника Головного управління ДСНС України у Запорізькій області з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Олександр Семененко.
Протягом двох діб піротехнічним розрахунком Аварійно-рятувального загону Спеціального призначення ГУ ДСНС України у Запорізькій області проведено роботи по вилученню, транспортуванню та знешкодженню небезпечних знахідок. Всі вибухонебезпечні предмети знешкодженні методом підриву.